Kariéra

Aktuálně obsazujeme následující pozice:

Account manager/ka

Náplň práce:

• akvizice nových zákazníků
• péče o stávající zákazníky
• příprava obchodních nabídek
• návrh marketingových aktivit pro svěřené portfolio zákazníků
• management svěřených projektů ve spolupráci s project managerem

Kvalifikační předpoklady:

• skvělé komunikační a prezentační schopnosti, asertivní chování
• zkušenosti z oboru reklama / marketing / IT výhodou
• analytické schopnosti, logické myšlení
• preciznost, samostatnost
• loajalita k firmě
• výborná znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
• ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme:

• flexibilní pracovní doba
• odpovídající platové ohodnocení
• motivující bonusový systém (fix + odměny)
• práci v přátelském kolektivu
• lokalita práce Uherské Hradiště
• možnost kariérního růstu

Své životopisy zasílejte na e-mail: bruckner@imperialmedia.cz.

Facebook ImperialMedia

Prekonajme spolu bariéry je slogan slovenské společnosti ARES, která je výrobcem zdvíhacích, zařízení, plošin a speciálních úprav automobilů pro hendikepované. Máme radost, že jsme se mohli připravit nový webový portál se zákaznickým klubem. https://www.ares.sk/

06. 04. 2017 08:05
Odkaz na FB update

Určitě všichni znáte zlínského výrobce slaných pochutin! Máme velkou radost, že jsme mohli vdechnou nový život produktovému katalogu firmy Vest. :-)

24. 01. 2017 12:23