Kariéra

Aktuálně obsazujeme následující pozice:

Marketingový konzultant/ka

Náplň práce:

• akvizice nových zákazníků
• péče o stávající zákazníky
• příprava obchodních nabídek
• návrh marketingových aktivit pro svěřené portfolio zákazníků
• management svěřených projektů ve spolupráci s project managerem

Kvalifikační předpoklady:

• skvělé komunikační a prezentační schopnosti, asertivní chování
• zkušenosti z oboru reklama / marketing / IT výhodou
• analytické schopnosti, logické myšlení
• preciznost, samostatnost
• loajalita k firmě
• výborná znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
• ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme:

• flexibilní pracovní doba
• odpovídající platové ohodnocení
• motivující bonusový systém (fix + odměny)
• práci v přátelském kolektivu
• lokalita práce Uherské Hradiště
• možnost kariérního růstu

Své životopisy zasílejte na e-mail: bruckner@imperialmedia.cz.

Facebook ImperialMedia

Ani jsme netušili, jak úspěšnou firmu máme za humny

01. 08. 2017 16:45
Odkaz na FB update

Ať už se chystáte na dovolenou k moři, do hor nebo se chystáte objevovat krásy naší vlasti, přejeme vám pohodově strávenou dovolenou.

01. 07. 2017 10:00