Reklamní agentura Hradec Králové ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agentura, která nabízí kompletní služby v oblasti online prostředí. Od grafického zpracování přes správu vašich webových stránek až po marketingovou komunikaci. Pomůžeme vám dobře nastavit reklamu a propagaci. Čas jsou peníze, tak neotálejte a vložte svou důvěru v ImperialMedia – reklamní agentura Hradec Králové

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Hradec Králové

K budování dobrého jména na trhu vám pomůže nejen kvalita vašich produktů či služeb, ale také kvalitně vytvořena reklama a propagace. ImperialMedia – reklamní agentura Hradec Králové vám pomůže zvýšit povědomí u zákazníků a bude partnerem, který podpoří vaši cestu k vysněnému cíli.

Pod jednou střechou na vás čekají kompletní služby grafického, webového, foto a video studia včetně služeb produkce a online marketingu.

Tým specialistů do tvorby projektů vkládá své dlouholeté zkušenosti a jelikož denně sleduje světové trendy v online světě, tak se nemusíte bát o jedinečnost a originalitu.

Díky individuálnímu a profesionálnímu přístupu dokážeme ihned reagovat na veškeré vaše požadavky. Stačí nám sdělit svou vizi a reklama Hradec Králové se postará o vytvoření unikátní zakázky přesně na míru vašemu podnikání.

Jelikož působíme celorepublikově, tak naše služby může využít opravdu každý, a to ze všech koutů České republiky.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.