Reklamní agentura Hodonín ImperialMedia

Kdo jsme

Služby reklamní agentury ImperialMedia v Hodoníně vám nabízejí kompletní profesionální služby v oblasti grafického designu, tvorby webové prezentace, marketingové komunikace, foto a video studia i produkce.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Hodonín

O vaše představy se na vysoce profesionální úrovni postará tým pracovníků, kteří mají za sebou úspěšné projekty a každý z nich je originál. Specialisté, kteří vám nabízejí nejen veškeré dovednosti v této oblasti, ale i dlouholeté zkušenosti.

Pokud tedy hledáte spolupráci, která myslí především na vaše potřeby a cíle, tak v tomto případě jste na správné adrese a můžete tak budovat svoji značku, dobré jméno společnosti a těšit se ze zisků. Profesionální služby reklamní a digitální agentury můžou využít nejen společnosti v Hodoníně, ale i všude jinde díky celorepublikové působnosti.

Členství

Unie grafického designu