571 117 400

Reklamní agentura Hodonín ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Využijte profesionální služby ImperialMedia - reklamní agentura Hodonín. Nabízíme individuální řešení i kompletní balíček činností, které jsou zaměřeny na grafický design, webovou prezentaci, foto a video, produkci a marketingovou komunikaci.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Hodonín

O vaše představy se na vysoce profesionální úrovni postará tým pracovníků, kteří za sebou mají úspěšné a originální projekty. Naši specialisté vám dokážou nabídnout nejen dovednosti v oblasti reklamy, propagace, marketingu, grafického designu a mnoha dalších, ale i dlouholeté zkušenosti.

Pokud hledáte partnera, který myslí především na vaše potřeby a cíle, pak jste na správné adrese a můžete společně s námi budovat svoji značku, dobré jméno společnosti a těšit se ze zisků.

Působíme nejen v Hodnoníně, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner
Shoptet partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.