571 117 400

Reklamní agentura Havířov ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Každý produkt, služba i společnost ať už regionální, národní či nadnárodní si zaslouží profesionální podporu v oblasti reklamy a propagace. A to je cílem služeb, které poskytuje ImperialMedia – reklamní agentura v Havířově.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Havířov

Naše reklamní a digitální agentura poskytuje profesionální servis složený z kompletních služeb grafického, webového, foto a video studia, marketingové komunikace i produkce. Dokážeme tak na základě profesionálního přístupu a s pomocí týmu zkušených specialistů vytvořit například reklamní či PPC kampaně, webové stránky a další produkty šité na míru potřebám klientů.

Reklama Havířov není pouze pro klienty tohoto okresu, ale díky poli působnosti po celé České republice dokážeme flexibilně reagovat na požadavky klientů všech okresů a stát se vašim partnerem na cestě za úspěchem. Každý projekt realizujeme s vysokým nasazením a spokojený a úspěšný klient je pro nás odměnou.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.