Reklamní agentura Havířov ImperialMedia

Kdo jsme

Každý produkt, služba i společnost ať už regionální, národní či nadnárodní si zaslouží profesionální podporu v oblasti reklamy a propagace. A to je cílem služeb, které poskytuje ImperialMedia – reklamní agentura Havířov.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Havířov

Naše reklamní a digitální agentura poskytuje profesionální servis složený z kompletních služeb grafického, webového, foto a video studia, marketingové komunikace i produkce. Dokážeme tak na základě profesionálního přístupu a s pomocí týmu zkušených specialistů vytvořit například reklamní či PPC kampaně, webové stránky a další produkty šité na míru potřebám klientů.

Reklama Havířov nepůsobí pouze v tomto okrese, ale také po celé České republice dokážeme flexibilně reagovat na požadavky klientů a stát se vašim partnerem na cestě za úspěchem. Každý projekt realizujeme s vysokým nasazením a spokojený, úspěšný klient je pro nás odměnou.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.