Reklamní agentura Frýdek-Místek ImperialMedia

Kdo jsme

Přemýšlíte, jak co nejlépe prezentovat vaši společnost na veřejnosti a chcete na trhu zanechat stopu v podobě dobrého jména společnosti? Nejen dobré jméno, ale i úspěšnost a zisky jsou cílem působení na trhu. Pokud hledáte spolupráci s profesionály, kteří podpoří vaše cíle, tak potom se obraťte na ImperialMedia – reklamní agentura Frýdek-Místek.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Frýdek-Místek

U nás najdete komplexní služby grafického, webového, foto a video studia, služby z oblasti produkce a marketingové komunikace. To vše pod záštitou zkušeného týmu profesionálů, kteří se svými dovednostmi vzájemně doplňují a dokážou flexibilně reagovat na veškeré požadavky klientů. Dokážeme se kompletně postarat například o výrobu reklamy, tvorbu webových stránek, PPC kampaně, grafické práce a mnoho dalšího.

Naše úspěchy jsou výsledkem nejen vysoké profesionality a vytrvalosti, ale i individuálního přístupu, který je v této oblasti nesmírně důležitý. Jedině tak dokážeme vytvořit projekty na míru potřebám každého klienta a dotáhnout je do úspěšného konce. Reklama Frýdek-Místek působí po celé České republice a pomáhá plnit cíle klientům ze všech koutů země.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.