Reklamní agentura Bruntál ImperialMedia

Kdo jsme

Úspěch každé společnosti stojí nejen na kvalitě nabízených produktů a služeb, ale i na reklamě, propagaci a celkové prezentaci. Udělejte na vaše zákazníky, klienty a obchodní partnery dojem, který pozitivním způsobem ovlivní jméno vaší společnosti. Vaše představy dokáže právě v tomto směru uspokojit ImperialMedia – reklamní agentura Bruntál.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Bruntál

Nemusíte hledat každou službu zvlášť, protože reklama Bruntál vám poskytne kompletní služby grafického a webového studia, foto a video studia, produkce a marketingové komunikace. Zkušený tým specialistů dokáže díky všestrannosti uspokojit i nejnáročnější požadavky klientů a postarat se například o realizaci a správu PPC kampaní, webových stránek, e-shopů a dalších projektů.

Naší prioritou je nejen profesionální přístup a vysoké pracovní nasazení, ale také přístup individuální, díky kterému dokážeme svým klientům naslouchat a vytvořit řešení na míru konkrétním potřebám.

Působíme nejen v Bruntále, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Členství

Google Partner
Unie grafického designu
Stříbrný Mergado partner
Shoptet partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.