Reklamní agentura Brno ImperialMedia

Kdo jsme

Komplexní sortiment služeb reklamní agentury ImperialMedia v Brně spočívá v nabídce činností jako je grafický design, tvorba webové prezentace, video a fotografické služby, produkce a služby určené pro marketingovou komunikaci.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Brno

O vaše představy a požadavky se postará tým specialistů, kteří své práci rozumí, mají letité zkušenosti a co specialista, tak to jiné odborné dovednosti. Spojením těchto hodnot vznikají úspěšné projekty a spokojenost zákazníků.
Můžete se tak spolehnout na vytvoření projektu či kampaně s využitím veškerých marketingových a dalších nástrojů na vysoce profesionální úrovni a podle vašich konkrétních požadavků.

Získáte úspěch nejen v podobě dobrého jména společnosti, ale i navýšení zisku.
Pokud máte zájem o profesionální a kvalitní služby reklamní agentury i mimo okolí Brna, tak není nic jednoduššího, protože agentura má celorepublikovou působnost.

Členství

Unie grafického designu