Reklamní agentura Břeclav ImperialMedia

Kdo jsme

Se službami reklamní agentury ImperialMedia v Břeclavi můžete využít kompletní balíček činností, které jsou zaměřené na grafický design, webovou prezentaci, foto a video, produkci a marketingovou komunikaci.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Břeclav

O vaše představy se ve všech směrech postarají specialisté, kterých zkušenosti a dovednosti jsou z různých oblastí reklamy, propagace a marketingu a díky tomu dokážou dát dohromady kompletní řešení, které uspokojí i nejnáročnější potřeby.

Získáte partnera, kterého cílem je uspokojit veškeré vaše požadavky a přivést tak vaši společnost k úspěšnému cíli v podobě kvalitní prezentace značky, dobrého jména a navýšení zisků.

Kvalitu a vysokou profesionalitu služeb agentury můžou využívat nejen klienti sídlící v okolí Břeclavi, ale i klienti z celé republiky.

Členství

Unie grafického designu